TMCJD6VP0010C
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMCJD6VP0010C
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Ngā Rauemi: TMCJD6VP0010C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMCJD6VP0010C
Tau Wae TMCJD6VP0010C Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16578 pcs Pepa Raraunga TMCJD6VP0010C.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa TM Whakaputa Mana 60gf
Pretravel 0.055" (1.4mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.035" (0.9mm) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tūnga Mahi 0.579" (14.7mm) Te Kaha Mahi 150gf
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa -
Mahinga rereke 0.013" (0.33mm) Whakatauranga onamata 10A (AC), 500mA (DC)