TFS10ST2040C
C&KC&K
TFS10ST2040C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFS10ST2040C
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Ngā Rauemi: TFS10ST2040C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFS10ST2040C
Tau Wae TFS10ST2040C Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30047 pcs Pepa Raraunga TFS10ST2040C.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa TFS
Whakaputa Mana 10gf Pretravel 0.200" (5.1mm)
Packaging Bulk Overtravel 0.047" (1.2mm)
Ētahi Ingoa *TFS10ST2040C
CKN10408
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tūnga Mahi 0.591" (15.0mm) Te Kaha Mahi 90gf
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa -
Mahinga rereke 0.045" (1.1mm) Whakatauranga onamata 10A (AC)