TF2CHK6SP0010C
C&KC&K
TF2CHK6SP0010C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TF2CHK6SP0010C
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Ngā Rauemi: TF2CHK6SP0010C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TF2CHK6SP0010C
Tau Wae TF2CHK6SP0010C Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34995 pcs Pepa Raraunga TF2CHK6SP0010C.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa TF2
Whakaputa Mana 14gf Pretravel 0.068" (1.72mm)
Packaging Bulk Overtravel 0.031" (0.79mm)
Ētahi Ingoa *TF2CGK6SP0010C
*TF2CHK6SP0010C
CKN10566
TF2CGK6SP0010C
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tūnga Mahi 0.579" (14.7mm) Te Kaha Mahi 75gf
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Mahinga rereke 0.016" (0.4mm) Whakatauranga onamata 10A (AC)