SW26A10ND13
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SW26A10ND13
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER DPST 16A 250V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SW26A10ND13
Tau Wae SW26A10ND13 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER DPST 16A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66053 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa SW, COMAX
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 19.00mm x 13.00mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa HASW0022
SW-26A10N-D13
Tae Mahi 0°C ~ 65°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 50,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch DPST 16A (AC) 250V Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 16A (AC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black Takahanga DPST
Momo Kaihoko Concave (Curved) Te Waitohu Mahi O I
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SW2PF-10
SW2PF-10
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: SWAB 2" FOAM TIP 10/PKG
I roto i te taonga: 16523 pcs
Tikiake:
RFQ
SW2PF-50
SW2PF-50
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: SWAB SNGL HEAD FOAM 2" 50/PKG
I roto i te taonga: 4886 pcs
Tikiake:
RFQ
SW24 NA008
SW24 NA008
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: SPIRAL WRAP 0.686" X 25' NATURAL
I roto i te taonga: 711 pcs
Tikiake: SW24 NA008.pdf
SW24 NA005
SW24 NA005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: SPIRAL WRAP 0.686" X 100' NAT
I roto i te taonga: 169 pcs
Tikiake: SW24 NA005.pdf
SW249CD7
SW249CD7
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Tikiake: SW249CD7.pdf
SW246A7
SW246A7
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
Tikiake: SW246A7.pdf
SW25 NA005
SW25 NA005
Whakaahuatanga: SPIRAL WRAP 0.936" X 100' NAT
I roto i te taonga: 140 pcs
Tikiake: SW25 NA005.pdf
SW239CD7
SW239CD7
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Tikiake: SW239CD7.pdf
SW2PF-100
SW2PF-100
Whakaahuatanga: SWAB 2" FOAM TIP 100/PKG
SW25 NA008
SW25 NA008
Whakaahuatanga: SPIRAL WRAP 0.936" X 25' NATURAL
I roto i te taonga: 415 pcs
Tikiake: SW25 NA008.pdf
SW248CD7
SW248CD7