SW13A65NA01BI
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SW13A65NA01BI
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 6.5A 125V
Ngā Rauemi: SW13A65NA01BI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SW13A65NA01BI
Tau Wae SW13A65NA01BI Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 6.5A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66595 pcs Pepa Raraunga SW13A65NA01BI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off-On Raupapa SW, COMAX
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 28.30mm x 14.20mm Packaging Tray
Ētahi Ingoa HASW0016
SW-13A65N-A01 BI
SW-13A65N-A01BI
Tae Mahi 0°C ~ 65°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 6,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 6.5A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 6.5A (AC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Bisque Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Concave (Curved) Te Waitohu Mahi No Marking
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SW12B03N
SW12B03N
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 400MA 28V
I roto i te taonga: 80694 pcs
Tikiake:
RFQ
SW13A65NA01
SW13A65NA01
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 6.5A 125V
I roto i te taonga: 57770 pcs
Tikiake: SW13A65NA01.pdf
RFQ
SW14045
SW14045
Kaihanga: Chemtronics
Whakaahuatanga: DESOLDR BRAID LEAD FREE 0.11" 5'
Tikiake: SW14045.pdf
Kaihanga: Chemtronics
Whakaahuatanga: DESOLDR BRAID LEAD FREE 0.08" 5'
Tikiake: SW14035.pdf
SW13 WH008
SW13 WH008
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: SPIRAL WRAP 0.376" X 25' WHITE
Tikiake: SW13 WH008.pdf
Kaihanga: Synapse Wireless
Whakaahuatanga: PORTAL SOFTWARE SNAP 1 LICENSE
Tikiake:
SW13A65NA01AK
SW13A65NA01AK
Tikiake: SW13A65NA01AK.pdf
SW13 WH005
SW13 WH005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: SPIRAL WRAP 0.376" X 100' WHITE
I roto i te taonga: 724 pcs
Tikiake: SW13 WH005.pdf
Whakaahuatanga: DESOLDR BRAID LEAD FREE 0.06" 5'
SW14 WH008
SW14 WH008
Whakaahuatanga: SPIRAL WRAP 0.62" X 25' WHITE
Tikiake: SW14 WH008.pdf
SW12A06NF01
SW12A06NF01
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Tikiake: SW12A06NF01.pdf
SW14 WH005
SW14 WH005
Whakaahuatanga: SPIRAL WRAP 0.62" X 100' WHITE
I roto i te taonga: 377 pcs
Tikiake: SW14 WH005.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel