SDA12H0B
C&KC&K
SDA12H0B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDA12H0B
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Ngā Rauemi: SDA12H0B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
14 pcs
28 pcs
56 pcs
112 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
5012 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDA12H0B
Tau Wae SDA12H0B Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94730 pcs Pepa Raraunga SDA12H0B.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa SDA
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa *SDA12H0B
CKN6104
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te roa 1.279" (32.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.183" (4.65mm)
Ngā āhuatanga Tape Seal Te Oranga Rawa 1,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Whakatauranga onamata 25mA