SDA10H0B
C&KC&K
SDA10H0B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDA10H0B
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Ngā Rauemi: SDA10H0B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
5010 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDA10H0B
Tau Wae SDA10H0B Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102470 pcs Pepa Raraunga SDA10H0B.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 24VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa SDA
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa *SDA10H0B
CKN6098
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te roa 1.076" (27.34mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.183" (4.65mm)
Ngā āhuatanga Tape Seal Te Oranga Rawa 1,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Whakatauranga onamata 25mA