RTBV41BS10DNNZP
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RTBV41BS10DNNZP
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V
Ngā Rauemi: RTBV41BS10DNNZP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTBV41BS10DNNZP
Tau Wae RTBV41BS10DNNZP Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5681 pcs Pepa Raraunga RTBV41BS10DNNZP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 25V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 25V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RTBV
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 10.20mm Dia Te Kaha Mahi 5.099gfm
Tau o nga Tauranga 10 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka -
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 10 Position BCD 20mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount, Through Hole Te Whakaaro i muri i te Paepae 10.65mm
Whakatauranga onamata 20mA (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Brass Whakautu Whakamutunga Gold
Waehe ma te Poraka BCD Tuhinga o te Maka 36°
Momo Kaihoko Round (6mm Dia) Te roa o te Kaihoko 16.00mm