RTAP41S10M25NP
Hua Hua
Tau Wae: RTAP41S10M25NP
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V
Ngā Rauemi: RTAP41S10M25NP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAP41S10M25NP
Tau Wae RTAP41S10M25NP Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14870 pcs Pepa Raraunga RTAP41S10M25NP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 25V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 25V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 10.20mm Dia Te Kaha Mahi 5.099gfm
Tau o nga Tauranga 10 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauruhia te Index Fixed
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 10 Position SP10T 20mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount, Through Hole
Te Whakaaro i muri i te Paepae 12.60mm Whakatauranga onamata 20mA (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Brass
Whakautu Whakamutunga Gold Waehe ma te Poraka SP10T
Tuhinga o te Maka 36° Momo Kaihoko Round (6mm Dia), Slotted
Te roa o te Kaihoko 25.00mm