RTAP31S12WFLSS
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RTAP31S12WFLSS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Ngā Rauemi: RTAP31S12WFLSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAP31S12WFLSS
Tau Wae RTAP31S12WFLSS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20608 pcs Pepa Raraunga RTAP31S12WFLSS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 60V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 60V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae - Te Kaha Mahi 5.099gfm
Tau o nga Tauranga 12 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauruhia te Index Fixed
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 12 Position SP12T 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole
Te Whakaaro i muri i te Paepae 12.60mm Whakatauranga onamata 150mA (AC/DC)