RTAC41W10R25NP
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RTAC41W10R25NP
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V
Ngā Rauemi: RTAC41W10R25NP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAC41W10R25NP
Tau Wae RTAC41W10R25NP Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5939 pcs Pepa Raraunga RTAC41W10R25NP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 25V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 25V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.80mm Dia Te Kaha Mahi 5.099gfm
Tau o nga Tauranga 10 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Panel Mount
Whakauruhia te Index Continuous Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 10 Position SP10T 20mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount Te Whakaaro i muri i te Paepae 18.70mm
Whakatauranga onamata 20mA (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Brass Whakautu Whakamutunga Gold
Waehe ma te Poraka SP10T Tuhinga o te Maka 36°
Momo Kaihoko Round (6mm Dia), Slotted Te roa o te Kaihoko 25.00mm