RTAC32W06M25NS
Hua Hua
Tau Wae: RTAC32W06M25NS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY
Ngā Rauemi: RTAC32W06M25NS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAC32W06M25NS
Tau Wae RTAC32W06M25NS Kaihanga C&K
He Rahinga Kei te wātea 4444 pcs Pepa Raraunga RTAC32W06M25NS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 60V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 60V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 10.20mm Dia Te Kaha Mahi 5.099gfm
Tau o nga Tauranga 6 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 2
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Panel Mount
Whakauruhia te Index Continuous Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 6 Position DP6T 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount Te Whakaaro i muri i te Paepae 18.70mm
Whakatauranga onamata 150mA (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Brass Whakautu Whakamutunga Silver
Waehe ma te Poraka DP6T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Round (6mm Dia), Slotted Te roa o te Kaihoko 25.00mm