RM105002BCB
C&KC&K
RM105002BCB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM105002BCB
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 5POS 500MA 24V
Ngā Rauemi: RM105002BCB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM105002BCB
Tau Wae RM105002BCB Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 5POS 500MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64085 pcs Pepa Raraunga RM105002BCB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Raupapa RM Pihanga Whakapae Paepae -
Ētahi Ingoa *RM105002BCB
CKN10700
Te Kaha Mahi 2.700gfm
Tau o nga Tauranga 5 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 5 Position SP5T 500mA (DC) 24VDC Through Hole Te Whakaaro i muri i te Paepae 7.37mm
Whakatauranga onamata 500mA (DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)