PTS820J25MSMTRLFS
C&KC&K
PTS820J25MSMTRLFS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS820J25MSMTRLFS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: PTS820J25MSMTRLFS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS820J25MSMTRLFS
Tau Wae PTS820J25MSMTRLFS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238457 pcs Pepa Raraunga PTS820J25MSMTRLFS.pdf
Kāhua Whakamutunga J Lead Whakawhiti Mahere 0.20mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS820
Packaging Original-Reel® Whakaahuatanga 3.90mm x 2.90mm
Ētahi Ingoa CKN10839DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 200,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 2.50mm
Ngā Hua e hāngai ana
PTS830GM140G SMTR LFS
PTS830GM140G SMTR LFS
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
I roto i te taonga: 237173 pcs
Tikiake: PTS830GM140G SMTR LFS.pdf
RFQ
PTS820 J25KP SMTR LFS
PTS820 J25KP SMTR LFS
Kaihanga: C&K
I roto i te taonga: 288953 pcs
Tikiake: PTS820 J25KP SMTR LFS.pdf
RFQ
PTS830GG140 SMTR LFS
PTS830GG140 SMTR LFS
Tikiake: PTS830GG140 SMTR LFS.pdf
PTS820 J20KP SMTR LFS
PTS820 J20KP SMTR LFS
Tikiake: PTS820 J20KP SMTR LFS.pdf
PTS820 J20M SMTR LFS
PTS820 J20M SMTR LFS
Tikiake: PTS820 J20M SMTR LFS.pdf
PTS840 ESD GKP SMTR LFS
PTS840 ESD GKP SMTR LFS
Tikiake: PTS840 ESD GKP SMTR LFS.pdf
PTS820 J25K SMTR LFS
PTS820 J25K SMTR LFS
Tikiake: PTS820 J25K SMTR LFS.pdf
PTS840 ESD GK SMTR LFS
PTS840 ESD GK SMTR LFS
Tikiake: PTS840 ESD GK SMTR LFS.pdf
PTS830GG140G SMTR LFS
PTS830GG140G SMTR LFS
Tikiake: PTS830GG140G SMTR LFS.pdf
PTS820 J20MP SMTR LFS
PTS820 J20MP SMTR LFS
Tikiake: PTS820 J20MP SMTR LFS.pdf
PTS830GM140 SMTR LFS
PTS830GM140 SMTR LFS
Tikiake: PTS830GM140 SMTR LFS.pdf
PTS820 J25MP SMTR LFS
PTS820 J25MP SMTR LFS
Tikiake: PTS820 J25MP SMTR LFS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel