PTS645TJK73LFS
Hua Hua
Tau Wae: PTS645TJK73LFS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS645TJK73LFS
Tau Wae PTS645TJK73LFS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 412251 pcs Pepa Raraunga
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere -
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS645
Packaging Bulk Whakaahuatanga 6.00mm x 6.00mm
Ētahi Ingoa PTS645TJK73 LFS
Y96K164K0FP LFS
Tae Mahi -20°C ~ 60°C
Te Kaha Mahi 260gf Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Grounding Pin
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Plunger for Cap
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 7.30mm