PTS645SH95TR LFS
Hua Hua
Tau Wae: PTS645SH95TR LFS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: PTS645SH95TR LFS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS645SH95TR LFS
Tau Wae PTS645SH95TR LFS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4019 pcs Pepa Raraunga PTS645SH95TR LFS.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere -
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS645
Packaging Tape & Box (TB) Whakaahuatanga 6.00mm x 6.00mm
Ētahi Ingoa CKN9111TB Tae Mahi -20°C ~ 60°C
Te Kaha Mahi 200gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 9.50mm