PTS641SM31SMTR2LFS
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS641SM31SMTR2LFS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: PTS641SM31SMTR2LFS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS641SM31SMTR2LFS
Tau Wae PTS641SM31SMTR2LFS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 305967 pcs Pepa Raraunga PTS641SM31SMTR2LFS.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.20mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS641
Packaging Cut Tape (CT) Whakaahuatanga 6.30mm x 6.30mm
Ētahi Ingoa *PTS641SM31SMTR2LFS
CKN10811CT
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 3.10mm