PTS125VM43
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS125VM43
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: 1.PTS125VM43.pdf2.PTS125VM43.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS125VM43
Tau Wae PTS125VM43 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5592 pcs Pepa Raraunga 1.PTS125VM43.pdf2.PTS125VM43.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere -
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS125
Packaging Tube Whakaahuatanga 12.00mm x 12.00mm
Ētahi Ingoa *PTS125VM43
401-1646-ND
CKN1799
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 200,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Plunger for Cap
Te Whakatairanga Mahi Side Actuated Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Raita Mahi, Te Matau Matau 4.30mm Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PTS125SM85
PTS125SM85
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
I roto i te taonga: 5333 pcs
Tikiake: PTS125SM85.pdf
RFQ
PTS126
PTS126
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: TRF SGN,24X18,HP-AL, SPD LMT 65
I roto i te taonga: 944 pcs
Tikiake:
RFQ
PTS125VJK73LFS
PTS125VJK73LFS
Kaihanga: C&K
I roto i te taonga: 194472 pcs
Tikiake:
PTS125SM85-2 LFS
PTS125SM85-2 LFS
Tikiake: PTS125SM85-2 LFS.pdf
PTS131
PTS131
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: TRF SGN,30X24,RA-AL, SPD LMT 50
I roto i te taonga: 833 pcs
PTS125VK85
PTS125VK85
Tikiake: PTS125VK85.pdf
PTS125VJM73
PTS125VJM73
Tikiake: PTS125VJM73.pdf
PTS129
PTS129
Whakaahuatanga: TRF SGN,24X18,RA-AL, SPD LMT 70
PTS125VJM73 LFS
PTS125VJM73 LFS
Tikiake: PTS125VJM73 LFS.pdf
PTS127
PTS127
Whakaahuatanga: TRF SGN,24X18,RA-AL, SPD LMT 65
PTS130
PTS130
Whakaahuatanga: TRF SGN,30X24,HP-AL, SPD LMT 50
I roto i te taonga: 516 pcs
PTS128
PTS128
Whakaahuatanga: TRF SGN,24X18,HP-AL, SPD LMT 70
I roto i te taonga: 949 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel