PTS125SJM73-2LFS
C&KC&K
PTS125SJM73-2LFS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTS125SJM73-2LFS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: PTS125SJM73-2LFS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTS125SJM73-2LFS
Tau Wae PTS125SJM73-2LFS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279087 pcs Pepa Raraunga PTS125SJM73-2LFS.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere -
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa PTS125
Packaging Tube Whakaahuatanga 12.00mm x 12.00mm
Ētahi Ingoa *PTS125SJM73 LFS
CKN9141
PTS125SJM73 LFS
PTS125SJM73LFS
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 200,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Plunger for Cap
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 7.30mm