MC12L1NCGD
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC12L1NCGD
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
Ngā Rauemi: MC12L1NCGD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC12L1NCGD
Tau Wae MC12L1NCGD Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5073 pcs Pepa Raraunga MC12L1NCGD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa M
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.60mm Dia Te Kaha Mahi 2.880 ~ 5.041gfm
Tau o nga Tauranga 12 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauruhia te Index Fixed
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 12 Position SP12T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Te Whakaaro i muri i te Paepae 10.42mm Whakatauranga onamata 250mA (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Waehe ma te Poraka SP12T
Tuhinga o te Maka 30° Momo Kaihoko Flatted (3.17mm Dia)
Te roa o te Kaihoko 10.16mm