MA10S6NCGD
Hua Hua
Tau Wae: MA10S6NCGD
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V
Ngā Rauemi: MA10S6NCGD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA10S6NCGD
Tau Wae MA10S6NCGD Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4788 pcs Pepa Raraunga MA10S6NCGD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa M
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.60mm Dia Te Kaha Mahi 2.880 ~ 5.041gfm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 10 Position SP10T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Te Whakaaro i muri i te Paepae 10.42mm Whakatauranga onamata 250mA (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Waehe ma te Poraka SP10T
Tuhinga o te Maka 36° Momo Kaihoko Round (3.17mm Dia), Slotted
Te roa o te Kaihoko 13.59mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MA1130.A.LBICGT.002
MA1130.A.LBICGT.002
Kaihanga: Taoglas
Whakaahuatanga: 6IN1 RAPTOR II 0.3M RG-174:GNSS
I roto i te taonga: 363 pcs
Tikiake: MA1130.A.LBICGT.002.pdf
RFQ
MA120
MA120
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: MA120:200A AC/DC MINI CLAMP METE