MA10L2NCGF
Hua Hua
Tau Wae: MA10L2NCGF
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V
Ngā Rauemi: MA10L2NCGF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MA10L2NCGF
Tau Wae MA10L2NCGF Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5572 pcs Pepa Raraunga MA10L2NCGF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa M
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.60mm Dia Te Kaha Mahi 2.880 ~ 5.041gfm
Tau o nga Tauranga 10 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauruhia te Index Fixed
Ngā āhuatanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 10 Position SP10T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Te Whakaaro i muri i te Paepae 10.42mm Whakatauranga onamata 250mA (AC/DC)