L201031MS02Q
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L201031MS02Q
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
Ngā Rauemi: L201031MS02Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L201031MS02Q
Tau Wae L201031MS02Q Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPST 4A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37814 pcs Pepa Raraunga L201031MS02Q.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 3.81mm
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa L
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 65°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPST Through Hole Whakatauranga onamata 4A (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Not Specified Whakaaetanga Mea Copper
Whakautu Whakamutunga Silver Takahanga DPST
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te roa o te Kaihoko 9.53mm
Ngā Hua e hāngai ana
L201DC
L201DC
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: 0201 S HI FREQ IND DESIGNER KIT
I roto i te taonga: 2517 pcs
Tikiake: L201DC.pdf
RFQ
L200CV
L200CV
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 2A 5PENTAWATT
I roto i te taonga: 50710 pcs
Tikiake: L200CV.pdf
RFQ
L201E3
L201E3
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92