| Tau Wae | KSEK43JLFS | Kaihanga | C&K |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 530837 pcs | Pepa Raraunga | KSEK43JLFS.pdf |
| Kāhua Whakamutunga | J Lead | Whakawhiti Mahere | 0.30mm |
| Whakawhiti Mahinga | Off-Mom | Raupapa | KSE |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Whakaahuatanga | 6.20mm x 6.20mm |
| Ētahi Ingoa | CKN10902 CKN10902-ND CKN10902TR KSEK43J LFS KSEK43JLFS-ND Y17K11541FP LFS |
Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te Kaha Mahi | 225gf | Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Mahi Momo | 300,000 Cycles |
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - | Whakaahuatanga | Non-Illuminated |
| Whakapā atu @ Whakaoho | 0.05A @ 32VDC | Takahanga | SPST-NO |
| Momo Kaihoko | Standard | Te Whakatairanga Mahi | Top Actuated |
| Tuhinga Kairangi | - | Te Raita Mahi, Te Matau Matau | - |
| Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu | 4.30mm |