KSC421V30ACT2.95
C&KC&K
KSC421V30ACT2.95 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KSC421V30ACT2.95
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V
Ngā Rauemi: 1.KSC421V30ACT2.95.pdf2.KSC421V30ACT2.95.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KSC421V30ACT2.95
Tau Wae KSC421V30ACT2.95 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5927 pcs Pepa Raraunga 1.KSC421V30ACT2.95.pdf2.KSC421V30ACT2.95.pdf
Kāhua Whakamutunga SMD (SMT) Tab Whakawhiti Mahere 0.375mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa KSC
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 7.40mm x 6.90mm
Ētahi Ingoa 401-1472
401-1472-ND
KSC421V30ACT2.95-ND
KSC421V30ACT295TR
KSC421V30ACT295TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 170gf Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 300,000 Cycles
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Surface Mount, Right Angle Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 32VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Side Actuated Tuhinga Kairangi -
Te Raita Mahi, Te Matau Matau 2.95mm Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu -