KSC421 V30 ACT2.95 LFS
C&KC&K
KSC421 V30 ACT2.95 LFS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KSC421 V30 ACT2.95 LFS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V
Ngā Rauemi: 1.KSC421 V30 ACT2.95 LFS.pdf2.KSC421 V30 ACT2.95 LFS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KSC421 V30 ACT2.95 LFS
Tau Wae KSC421 V30 ACT2.95 LFS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāhua Whakamutunga SMD (SMT) Tab Whakawhiti Mahere 0.375mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa KSC
Packaging Bulk Whakaahuatanga 7.40mm x 6.90mm
Ētahi Ingoa *KSC421 V30 ACT2.95 LFS
*KSC421V30ACT2.95LFS
KSC421 V30 ACT 2.95 LFS
KSC421V30ACT2.95LFS
Y31A21442FP LFS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 170gf Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 300,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 32VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Side Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau 2.95mm