JS203011CQN
C&KC&K
JS203011CQN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JS203011CQN
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Ngā Rauemi: JS203011CQN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
5250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JS203011CQN
Tau Wae JS203011CQN Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178560 pcs Pepa Raraunga JS203011CQN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 6V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 2.00mm Whakawhiti Mahinga On-On-On
Raupapa JS Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *JS203011CQN
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 5,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DP3T Through Hole Whakatauranga onamata 300mA (DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Not Specified Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Silver Takahanga DP3T
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polyamide (PA46), Nylon 4/6
Te roa o te Kaihoko 2.00mm