HBS2KCF5SP055C
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HBS2KCF5SP055C
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: HBS2KCF5SP055C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HBS2KCF5SP055C
Tau Wae HBS2KCF5SP055C Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3986 pcs Pepa Raraunga HBS2KCF5SP055C.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa HB Whakaputa Mana 113gf
Pretravel 0.020" (0.5mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.005" (0.13mm) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tūnga Mahi 0.625" (15.9mm) Te Kaha Mahi 368gf
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa -
Mahinga rereke 0.002" (0.05mm) Whakatauranga onamata 1A (AC/DC)