ASKHF3A24AC
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASKHF3A24AC
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V
Ngā Rauemi: ASKHF3A24AC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASKHF3A24AC
Tau Wae ASKHF3A24AC Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7474 pcs Pepa Raraunga ASKHF3A24AC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa A Whakaputa Mana 14gf
Pretravel 0.250" (6.35mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.141" (3.6mm) Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tūnga Mahi 0.718" (18.24mm) Te Kaha Mahi 113gf
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 75,000 Cycles
Mahinga rereke - Whakatauranga onamata 25A (AC), 2A (DC)