AP4E200SWBE
C&KC&K
AP4E200SWBE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP4E200SWBE
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Ngā Rauemi: AP4E200SWBE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP4E200SWBE
Tau Wae AP4E200SWBE Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8189 pcs Pepa Raraunga AP4E200SWBE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa AP
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 13.80mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *AP4E200SWBE
CKN9979
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 1,000,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 125mA (AC), 200mA (DC)