8121SY3ZGE
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8121SY3ZGE
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Ngā Rauemi: 8121SY3ZGE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8121SY3ZGE
Tau Wae 8121SY3ZGE Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12226 pcs Pepa Raraunga 8121SY3ZGE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa 8020
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.50mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 75°C Momo Tae Panel Mount, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Tactile Feedback
Whakatauranga onamata 1A (AC/DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo White