7409SYZQE2
Hua Hua
Tau Wae: 7409SYZQE2
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 7409SYZQE2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7409SYZQE2
Tau Wae 7409SYZQE2 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5734 pcs Pepa Raraunga 7409SYZQE2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa 7000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Black Actuator
Te Oranga Rawa 40,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch 4PDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 5A (AC/DC) Takahanga 4PDT
Mahinga Whakauru 1/4-40 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass Te roa o te Kaihoko 10.67mm
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 VERT 11POS SMD
I roto i te taonga: 92731 pcs
Tikiake: 74099-1011.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 VERT 10POS SMD
I roto i te taonga: 67904 pcs
Tikiake: 74099-1010.pdf
RFQ
7409W 0601000
7409W 0601000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 2COND 18AWG
I roto i te taonga: 113 pcs
Tikiake:
7409W 0605000
7409W 0605000
Kaihanga: Belden
I roto i te taonga: 34 pcs
Tikiake:
7409L2YZBE
7409L2YZBE
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
Tikiake: 7409L2YZBE.pdf
740P
740P
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: POWER SUPPLY FOR 740 TESTER
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 VERT 12POS SMD
7409W 060250
7409W 060250
I roto i te taonga: 436 pcs
740E-X
740E-X
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: ADAPTER 100-240VAC 24VDC 1A
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 VERT 7POS SMD
740E
740E
Whakaahuatanga: TESTER FOOTWEAR/WRIST STRAPS EU
I roto i te taonga: 153 pcs
Tikiake: 740E.pdf
Whakaahuatanga: CONN HEADER .100 VERT 9POS SMD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel