7403TPAV2BE
Hua Hua
Tau Wae: 7403TPAV2BE
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 7403TPAV2BE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7403TPAV2BE
Tau Wae 7403TPAV2BE Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4249 pcs Pepa Raraunga 7403TPAV2BE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 7000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Right Angle, Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Takahanga 4PDT Mahinga Whakauru 15/32-32
Momo Kaihoko Anti-Rotation Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 17.45mm
Ngā Hua e hāngai ana
7403TPZQE
7403TPZQE
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
I roto i te taonga: 4096 pcs
Tikiake: 7403TPZQE.pdf
RFQ
7403TCWV71LE
7403TCWV71LE
Kaihanga: C&K
I roto i te taonga: 4705 pcs
Tikiake: 7403TCWV71LE.pdf
RFQ
7403W 0601000
7403W 0601000