7108TZQE
C&KC&K
7108TZQE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7108TZQE
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 7108TZQE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7108TZQE
Tau Wae 7108TZQE Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16502 pcs Pepa Raraunga 7108TZQE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa 7000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *7108TZQE
7108TZQE-ND
CKN1474
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 40,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 5A (AC/DC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 17.45mm
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: TRANSPORT COVER
I roto i te taonga: 1455 pcs
Tikiake: 7109-2013-1.pdf
RFQ
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE ACCESS COVER
I roto i te taonga: 1557 pcs
Tikiake: 7109-2013-2.pdf
RFQ
7108TV3BE
7108TV3BE
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Tikiake: 7108TV3BE.pdf
7108TZGE
7108TZGE
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Tikiake: 7108TZGE.pdf
7108TZQES
7108TZQES
Tikiake: 7108TZQES.pdf
7108TV31QE
7108TV31QE
Tikiake: 7108TV31QE.pdf
7108TZGE2
7108TZGE2
Tikiake: 7108TZGE2.pdf
7108W 003250
7108W 003250
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 25COND 20AWG HI FLEX
I roto i te taonga: 47 pcs
Tikiake:
7108TPZQI
7108TPZQI
Tikiake: 7108TPZQI.pdf
7109
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 3MH 2A 2LN TH
7108TZQE22
7108TZQE22
Tikiake: 7108TZQE22.pdf
7108TZ3QE
7108TZ3QE
Tikiake: 7108TZ3QE.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel