7107TZBES
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7107TZBES
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 7107TZBES.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7107TZBES
Tau Wae 7107TZBES Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13458 pcs Pepa Raraunga 7107TZBES.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Off-Mom
Raupapa 7000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Satin Chrome Actuator Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru 15/32-32
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass
Te roa o te Kaihoko 17.45mm
Ngā Hua e hāngai ana
7107TV3BE
7107TV3BE
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
I roto i te taonga: 7433 pcs
Tikiake: 7107TV3BE.pdf
RFQ
7107TZ3BES
7107TZ3BES
Kaihanga: C&K
I roto i te taonga: 13191 pcs
Tikiake: 7107TZ3BES.pdf
RFQ
7108-RC
7108-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: CMC 1.7MH 2A 2LN TH
Tikiake: 7108-RC.pdf
7108
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 2MH 2A 2LN TH
Tikiake: 7108.pdf
7107W 003250
7107W 003250