7101TZQES
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7101TZQES
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 7101TZQES.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7101TZQES
Tau Wae 7101TZQES Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12043 pcs Pepa Raraunga 7101TZQES.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 7000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 7101TZQES-ND
CKN11594
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Satin Chrome Actuator
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 5A (AC/DC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass Te roa o te Kaihoko 17.45mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7101TZBES
7101TZBES
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
I roto i te taonga: 14688 pcs
Tikiake: 7101TZBES.pdf
RFQ
7101TZQI
7101TZQI
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
I roto i te taonga: 14060 pcs
Tikiake: 7101TZQI.pdf
RFQ
7101W 0031000
7101W 0031000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 3COND 20AWG HI FLEX
I roto i te taonga: 38 pcs
Tikiake:
7102
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 1MH 1A 2LN TH