3P1213002
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3P1213002
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH THUMB BCD 0.1A 30V
Ngā Rauemi: 3P1213002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3P1213002
Tau Wae 3P1213002 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH THUMB BCD 0.1A 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5562 pcs Pepa Raraunga 3P1213002.pdf
Kāhua Whakamutunga Card Edge/Solder Pad Raupapa 3P
Ko te Whanui Rauemi 0.300" (7.62mm) Pānuitia atu 0 ~ 9
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Waehere Whakaputa BCD Tae Mahi -10°C ~ 65°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Te Poari Whare Polycarbonate (PC) Ngā āhuatanga Dust Lens, Spacer Included
Whakamutunga Nga Kae Included Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Whakaatuhia Ngā Pūāhua - Teitei - Whakaahuatanga Taipitopito Thumbwheel Switch BCD 0.1A @ 30VDC Panel Mount, Snap-In
Te Hoki i muri i te Flange 32.15mm Whakapā atu @ Whakaoho 0.1A @ 30VDC