216C00000
C&KC&K
216C00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 216C00000
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua ROCKER BOOT CLEAR
Ngā Rauemi: 216C00000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 216C00000
Tau Wae 216C00000 Kaihanga C&K
He Rahinga Kei te wātea 182936 pcs Pepa Raraunga 216C00000.pdf
Momo Rocker Boot Rahi Tae -
Rahi / Rahi 0.957" L x 0.748" W x 0.295" H (24.30mm x 19.00mm x 7.50mm) Raupapa DM
Ētahi Ingoa *216C00000
216C00000-ND
CKN10072
Tae Mahi -
Tae Whakatu Front of Panel Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Mo te Whakamahia me te / Products Related DM Series Ngā āhuatanga -
Tae Clear Kaupapa Mahi -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: IMP POWER 5PR R/AH 5.7 5.7 TIN
I roto i te taonga: 7144 pcs
Tikiake: 2169869-2.pdf
RFQ
216KR13 NC032
216KR13 NC032
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SCREW
I roto i te taonga: 4369 pcs
Tikiake: 216KR13 NC032.pdf
RFQ
216HC5500KR
216HC5500KR
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 21UF 10% 500VAC AXIAL
I roto i te taonga: 259 pcs
Tikiake: 216HC5500KR.pdf
Whakaahuatanga: IMP,PWR,5PR,R/A,HDR,5.7,6.9,TIN
Tikiake: 2169869-4.pdf
216KR11 NC032
216KR11 NC032
Kaihanga: Alpha Wire
Tikiake: 216KR11 NC032.pdf
216KR16 NC032
216KR16 NC032
Tikiake: 216KR16 NC032.pdf
216KR9 NC032
216KR9 NC032
Tikiake: 216KR9 NC032.pdf
Whakaahuatanga: IMP,PWR,5PR,R/A,HDR,6.9,6.9,TIN
Whakaahuatanga: IMP,PWR,6PR,R/A HDR,6.9,6.9 TIN
Whakaahuatanga: IMP,PWR,6PR,R/A HDR,5.7,6.9,6.9
216LC5500K5PM8
216LC5500K5PM8
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 21UF 10% 500VAC CHAS MT
I roto i te taonga: 463 pcs
Tikiake: 216LC5500K5PM8.pdf
Whakaahuatanga: IMP,PWR,6PR,R/A HDR,5.7,5.7,6.9
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel