1203M2S3CGE2
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1203M2S3CGE2
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Ngā Rauemi: 1203M2S3CGE2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1203M2S3CGE2
Tau Wae 1203M2S3CGE2 Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11795 pcs Pepa Raraunga 1203M2S3CGE2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 2.16mm
Whakawhiti Mahinga On-Off-On Raupapa 1000
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 65°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Black Actuator, Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DPDT Through Hole Whakatauranga onamata 6A (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Not Specified Whakaaetanga Mea Copper
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga DPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi Polyamide (PA), Nylon
Te roa o te Kaihoko 5.08mm