UP2T-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UP2T-220-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 2.8A 64.7 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.UP2T-220-R.pdf2.UP2T-220-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UP2T-220-R
Tau Wae UP2T-220-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 2.8A 64.7 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5430 pcs Pepa Raraunga 1.UP2T-220-R.pdf2.UP2T-220-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa UNI-PAC™ 2T
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa UP2T-220
UP2T-220-ND
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.390" (9.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 64.7 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 64.7 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.8A I teie nei - Maama 2A