TR2/S501-V-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR2/S501-V-10-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua S501 10A BUSS FA TR2 1500 REEL -
Ngā Rauemi: TR2/S501-V-10-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR2/S501-V-10-R
Tau Wae TR2/S501-V-10-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga S501 10A BUSS FA TR2 1500 REEL - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 30368 pcs Pepa Raraunga TR2/S501-V-10-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Raupapa S501 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa TR2-S501-V-10-R Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.008 Ohms
Whakatauranga onamata 10A Tae -