TR2/1025TD500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2/1025TD500-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR2/1025TD500-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: TR2/1025TD500-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR2/1025TD500-R
Tau Wae TR2/1025TD500-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 500MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79336 pcs Pepa Raraunga TR2/1025TD500-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.405" L x 0.109" W x 0.109" H (10.29mm x 2.77mm x 2.77mm) Raupapa BRICK 1025TD
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa 283-5291-2
TR2-1025TD500-R
TR2/1025TD500-R-ND
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.47
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.55 Ohms
Whakatauranga onamata 500mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UL