TR1/6125TD750-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR1/6125TD750-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR1/6125TD750-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 750MA 125VAC 60VDC
Ngā Rauemi: TR1/6125TD750-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR1/6125TD750-R
Tau Wae TR1/6125TD750-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 750MA 125VAC 60VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92007 pcs Pepa Raraunga TR1/6125TD750-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 60V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) Raupapa BRICK 6125TD
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa TR1-6125TD750-R
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.07
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.235 Ohms
Whakatauranga onamata 750mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UL