TR1/6125TD1.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR1/6125TD1.5-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR1/6125TD1.5-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 60VDC
Ngā Rauemi: TR1/6125TD1.5-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR1/6125TD1.5-R
Tau Wae TR1/6125TD1.5-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 60VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93778 pcs Pepa Raraunga TR1/6125TD1.5-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 60V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) Raupapa BRICK 6125TD
Wā Whakautu Slow Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa 283-3218-1
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 2.35
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.063 Ohms
Whakatauranga onamata 1.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TR1/6125TD1-R
TR1/6125TD1-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 1A 125VAC 60VDC SMD
I roto i te taonga: 89615 pcs
Tikiake: TR1/6125TD1-R.pdf
RFQ
TR1/6125TD3.5-R
TR1/6125TD3.5-R
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 3.5A 125VAC 60VDC
I roto i te taonga: 100040 pcs
Tikiake: TR1/6125TD3.5-R.pdf
RFQ
TR1-01
TR1-01
Kaihanga: Copal Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 10MA 12V