TR/3216LV750-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR/3216LV750-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR/3216LV750-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: TR/3216LV750-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR/3216LV750-R
Tau Wae TR/3216LV750-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152407 pcs Pepa Raraunga TR/3216LV750-R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm) Raupapa CHIP 3216LV
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa TR-3216LV750-R
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0033
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.75 Ohms
Whakatauranga onamata 750mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UL