SD3814-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3814-221-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SD3814-221-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 170MA 5.48 OHM
Ngā Rauemi: 1.SD3814-221-R.pdf2.SD3814-221-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SD3814-221-R
Tau Wae SD3814-221-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 170MA 5.48 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4715 pcs Pepa Raraunga 1.SD3814-221-R.pdf2.SD3814-221-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SD38
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Wirewound Inductor 170mA 5.48 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.48 Ohm Whakatauranga onamata 170mA
I teie nei - Maama 181mA