SD12-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-331-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SD12-331-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 186MA 7.25 OHM
Ngā Rauemi: SD12-331-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SD12-331-R
Tau Wae SD12-331-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 186MA 7.25 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94201 pcs Pepa Raraunga SD12-331-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SD
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SD12-331
SD12-331-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 186mA 7.25 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.25 Ohm Whakatauranga onamata 186mA
I teie nei - Maama 148mA