R9D3100UDC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R9D3100UDC
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua 600VDC 100A NF 3P SWITCH
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 217 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R9D3100UDC
Tau Wae R9D3100UDC Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga 600VDC 100A NF 3P SWITCH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 217 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga 600V Momo Switch
Raupapa - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
I teie nei 100A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LTFD0101ZX1
LTFD0101ZX1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER 80VDC 100A TLS
I roto i te taonga: 1061 pcs
Tikiake: LTFD0101ZX1.pdf
RFQ
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: PV SWITCH DISCONNECTOR2P UP TO 1
I roto i te taonga: 976 pcs
Tikiake:
RFQ
R9D3200UDC
R9D3200UDC
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: 600VDC 200A NF 3P SWITCH