PC06F3.5A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PC06F3.5A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PC06F3.5A
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 3.5A 32VAC/VDC 0603
Ngā Rauemi: PC06F3.5A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC06F3.5A
Tau Wae PC06F3.5A Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 3.5A 32VAC/VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4835 pcs Pepa Raraunga PC06F3.5A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W x 0.021" H (1.60mm x 0.81mm x 0.53mm) Raupapa PolyCHIP™ PC06F
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 283-2596-2
PC06F3-5A
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te whakarewa I²t 0.25844
DC Resistance 0.014 Ohms Whakatauranga onamata 3.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A