MPIA4012V2-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4012V2-R47-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPIA4012V2-R47-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 5.6A 23 MOHM SMD
Ngā Rauemi: MPIA4012V2-R47-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPIA4012V2-R47-R
Tau Wae MPIA4012V2-R47-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 5.6A 23 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86935 pcs Pepa Raraunga MPIA4012V2-R47-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MPIA40-V2
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Metal Composite
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 470nH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 106MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 23 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.6A I teie nei - Maama 6.8A